Продукти: 0
Цена 0 мкд

Навивачко свирче


Име: Навивачко свирче
Шифра: 34524
Прегледaна: 2347 пати
Возраст: 3-5 год. 6-7 год. 8+ год.
Тежина: 0.03 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 16.50x6.00x6.00 cm
Материјал: пластикаЗа повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
Оцениле 0

Коментари од корисниците