Продукти: 0
Цена 0 мкд

Хелихоптер на батерии


Име: Хелихоптер на батерии
Шифра: 35403
Прегледaна: 2186 пати
Возраст: 3-5 год. 6-7 год.
Батерии: 3X1,5V TИП АА
Тежина: 0.39 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 13.00x26.00x9.00 cm
Материјал: пластикаЗа повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
Оцениле 2

Коментари од корисниците

23.12.2014 14:25:19   Anonymous напиша

ЛЕТА - нема поголема радост за дете !
23.12.2014 14:24:30   Anonymous напиша

Интересна мобилна играчка ... веројатно не е за деца под 4, но за другите може да биде многу интересна