Продукти: 0
Цена 0 мкд

Носач на авиони


Име: Носач на авиони
Шифра: 35423
Прегледaна: 2126 пати
Возраст: 3-5 год. 6-7 год. 8+ год.
Батерии: 3 Х 1.5V ТИП АА
Тежина: 1.21 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 28.00x80.00x10.00 cm
Материјал: пластикаЗа повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
Оцениле 0

Коментари од корисниците