Продукти: 0
Цена 0 мкд

Сет за скара


Име: Сет за скара
Шифра: 35466
Прегледaна: 3327 пати
Возраст: 3-5 год. 6-7 год. 8+ год.
Батерии: 3X1,5V TИП АА
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 1.00x1.00x1.00 cm
Материјал: пластикаЗа повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
Оцениле 1

Коментари од корисниците

23.12.2014 15:03:18   Anonymous напиша

Prekrasen podarok