Продукти: 0
Цена 0 мкд

Базен елипса 234*152*51


Име: Базен елипса 234*152*51
Шифра: 5945
Бренд: Bestway
Прегледaна: 1921 пати
Возраст:
Тежина: 4.36 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 39.00x40.00x11.00 cm
Материјал: пластика


Опис на производот

Базен на надувување во форма на елипса од брендот Bestway. Препорачан за деца над 3 годишна возраст. Димензии на производот: 234x152x51 цм.

За повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
Оцениле 0

Коментари од корисниците