Продукти: 0
Цена 0 мкд

Едукативни игри 4 во 1 со воли


Име: Едукативни игри 4 во 1 со воли
Шифра: 5870
Бренд: Clementoni
Прегледaна: 3258 пати
Возраст: 3-5 год. 6-7 год.
Тежина: 0.91 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 29.00x42.00x7.50 cm
Материјал: пластика


Опис на производот

Сет игри “Воли“ од познатата италијанска фирма Клементони кој вклучува четири едукативни игри (сложувалки, меморија, домино и коцки) со кои децата ќе поминуваат бескрајни часови исполнети со забава.

За повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
Оцениле 1

Коментари од корисниците

23.12.2014 14:57:01   Anonymous напиша

Navisitna nesto korisno za decata, roditeli slobodno kupuvajte gi, igrite se super