Продукти: 0
Цена 0 мкд

Бебешки музички играчки


Име: Бебешки музички играчки
Шифра: 36735
Прегледaна: 3100 пати
Возраст:
Батерии: 2 ОД 1.5V ТИП АА
Тежина: 0.24 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 42.00x32.50x24.00 cm
Материјал: пластикаЗа повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
Оцениле 0

Коментари од корисниците