Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кенгур лате


Име: Кенгур лате
Шифра: 31688
Бренд: Chippolino
Прегледaна: 2409 пати
Возраст:
Тежина: 0.93 kg
Димензии(шир x вис x длаб) на амбалажа: 35.00x31.00x12.50 cm


Опис на производот

Кенгур од познатиот бренд за детска опрема Чиполино. Детето може да се носи исправено во една од следните позиции: со лице кон мајката; со грб кон мајката и лице кон насоката на движење. Има полулегната положба, која е идеална за кога бебето се дои или кога спие. Преку регулирање на торбата може да се менува полжбата на детето без тоа да биде вознемирувано. Овој производ осигурува удобност како за бебето, така и за мајката, погоден за сите сезони и за двата пола. Препорачано за максимална тежина од 9 кг и за возраст помеѓу 3 и 12 месеца.

За повеќе информации можете да не контактирате на: contact@kupiigracka.mk
или посетете ја нашата фејсбук страна www.facebook.com/Kupiigracka.mk


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
Оцениле 0

Коментари од корисниците